Tungsten Alaşım Golf Kulübü Karşı

Tungsten Alaşım Golf Kulübü Karşı

Tungsten alaşım golf kulübü denge uçlar golfçüler kolayca herhangi bir kulübün hissediyorum ve performansını ayarlamak izin.

Diğerleri golfçüler yardımcı olduğu gösterilmiştir ağırlık, geri çağırmak ise tungsten alaşım golf kulübü denge, bazıları hakkında 30 farer ve yüzde 70 düz vurmak dengeleme sayacı diyoruz.

Son zamanlarda mesafe ve yön hem iyileştirilmesi için başarı oranı giderek golfçüler dikkatini çekti ve tungsten alaşım karşı ağırlık adı verilen yeni bir ürünün kullanımı artmıştır. Golf salıncak yolunda değişiklikler oluşturarak çeşitli pozisyonlarda mil aşağı ağırlık eklemek ve böylece golfçü yönünü ve mesafesini artırmak golf kulüpleri dinamiklerini serbest bırakabilirsiniz.  

Tungsten alaşım Golf Kulübü Counterweight Teorisi 

Golf kulübü dengesini değiştirerek deneme için iyi bir nedeni var. Daha mesafe, düz çekim. Bununla neyin var? 

Tungsten alaşımı golf ayrılma karşıt bir tür düşük yoğunluklu, hafif ve sert alaşım, bir karşı yuva, bir boyun kısmı, ve tungsten alaşımı karşı ağırlık yapılmış takım başlığının bir ana gövde ihtiva etmektedir.Karşı ağırlık yuvası uzun yuvasına veya halka yuvası şeklinde, bu alt veya merkezi ya da kulüp başkanı 'ana gövdenin çevresine uğraşan, tungsten alaşım denge denge yuvaya konur ve boyun kısmı kaynaklanırgolf kulübü başkanı telafi etmek için kulüp başkanı ana gövdenin üst bir tarafında. Her golfçü farklı golf kulübü ile uyumlu olabilir, böylece farklı yoğunluktaki golf kulübü başkanları, kulüp başkanı, ana gövde üzerinde denge yuvası kaynak değiştirerek pozisyonuna tarafından imal edilebilir. 

Neden ihtiyacı tungsten alaşım Karşı Uçlar

Bir golf kulübü genel dengeleme daha katı temas, tutarlılık ve daha distance.Tungsten alaşım denge artışı topun hızını üreterek optimum sonuçlar elde etmek ve bir oyuncu etkisine daha tutarlı bir salıncak yolu ve yüz açısı ulaşmanıza yardımcı olmak için önemlidir. Genel olarak çok ağır kafa BIR kulüp kare konumuna kulübü dönmek zor olacak. Buna ek olarak, bu çok erken sıkıntılı dönem ve soymak değerli mesafe golfçü olarak kulübü serbest bir oyuncu teşvik edebilir.

Tungsten alaşım denge, yakın golfçüler 'eline bir patenci onları daha hızlı dönmeye yapma onların vücut için kendi silah çeker gibi sadece aynı şekilde kulübün denge noktasını kaydırarak bu durumları çözmeye yardımcı olabilir.Karşı dengeleme ağırlıkları, esasen aşırı uzunluğu kulüpleri için aynı fayda var. Bu ağırlıklar sadece kavrama yüklemeden önce şaftın kabza ucundan sokulur.