Tungsten Alaşım Kılıç Karşı

Tungsten Alaşım Kılıç Karşı

Aşağıdaki gibi kılıç counterweighting için üç temel yöntem vardır:

Karşı ağırlık kılıcı bir yöntem tungsten alaşım kılıç karşı ağırlığı pommel ekliyor. Bu kadar uzakta mümkün ucundan ağırlığını koyar ve böylece denge noktasını düşürücü ilave ağırlık ons başına en etkili yöntemdir. Diğer yöntemlerle karşılaştırıldığında olumsuzlukları estetik sorunları, dayanıklılık ve inşaat göreli karmaşıklığı içerir.Topuz inşa yardımcı olurken sayaç ağırlık görece küçük bir derecesi için, sadece bant büyük miktarda içeren. Daha dramatik bir karşı ağırlık, yüksek yoğunluklu tungsten alaşımı kulba iç tabaka içine inşa edilebilir.

Karşı ağırlık kılıç başka bir yöntem sap üzerinde tungsten alaşım kılıç karşı ağırlığın çiziyor. Bu kılıcın sapı çapı artan katma etkisi vardır ve inşa etmek daha kolay ve kulplu karşı ağırlık daha çirkin olması daha az olasıdır.Ağırlık bıçak üzerinde biraz daha yüksek olduğundan Ancak, aynı noktaya aşağı denge getirmek için kulplu karşı ağırlık daha kılıçtan biraz daha ekledi kilo alır. (Geniş) kolu sayacı ağırlık için en yaygın yöntem sapı etrafında tel sarılmasıdır. Çeşitli tungsten alaşımı kılıcı karşı ağırlık da kullanılabilir. 

Tungsten alaşım çekirdek karşı ağırlık ağırlık İçi boş bir çekirdek malzeme ile bir kılıç kolu içine eklenen bir yöntemdir. Tungsten alaşım çekirdek ters ağırlık esas kılıç görünümü üzerinde herhangi bir etkisi yoktur ve bazı çekirdek düşük merkezli tungsten alaşım kılıç karşıt önemli miktarda eklemek için nispeten kolay bir yoludur. Bununla birlikte, özel uzunlukta bir büyük çaplı metal cıvata kesme veya daha nadir yöntemler kullanılarak olmadan eklemek için tam olarak ne kadar kilo üzerinde genellikle çok az kontrol var.